Hey, this photo is © Pawel WIeloch

Sesje zdjęciowe dla całej rodziny !

Pawel Wieloch Photography Bellies 10 Sofa JQ2A8082

Sesja brzuszkowa – ten piękny okres w życiu kobiety każda z nas chciałaby zachować na zawsze, by wracać do nich już po narodzinach. Na sesje najlepiej umawiac sie w okolicach 30 tygodnia, kiedy brzuszek nabiera juz okrągłego kształtu. Sesje takie wykonuje najczesciej w domu lub studiu dla zapewnienia maksymalnego komfortu i prywatnosci przyszlej mamie i malenstwu.

Pawel Wieloch Photography Babies 22 Small sweet feet _Q2A1430

Sesja noworodkowa – zdjęcia maluszków są szczególne i delikatne tak jak ich mali bohaterowie. Na sesję najlepiej umówić się już w trakcie ciąży, ponieważ najpiękniejsze zdjęcia powstają zanim mały człowiek skończy 2 tygodniu. Sesje wykonuje w swoim studiu w Tarnowie lub Waszym domu by mama zawsze mogła być obok maluszka i oboje mogli czuć się jak najbardziej komfortowo.

Pawel Wieloch Photography Babies 10 Little polish mountain girl _Q2A4159

Sesja dziecięca – sesje raczkujących, biegających i skaczących uśmiechniętych istot są jednymi z najbardziej radosnych. Dzieciaczki rosna i zmieniaja sie bardzo szybko a każdy ma swój charakterek już w wieku kilku miesięcy, dlatego specjalnie pod niego wybieramy z rodzicami pomysł na sesję. i malenstwu.

Pawel Wieloch Photography Family 6 Little rascal _Q2A0303

Sesja rodzinna – pieknie , wesole rodzinne portrety i na zawsze zachowane wspomnienia ulotnych chwil dla calej rodziny.  Czym wiecej tym weselej !

Ceny

Sesja podstawowa  (500zł)

pakiet obejmuje 1h sesji w studiu w Tarnowie i otrzymuja panstwo 10 zdjęć po profesjonalnej edycji w pelnej rozdzielczosci.

Sesja rozszerzona  (1000zł)

pakiet obejmuje 2h sesji w studiu, otrzymuja panstwo 20 zdjęć po profesjonalnej edycji w formie elektronicznej oraz nagranych na plycie CD lub USB.

Pakiet brzuch&maluch (1299zł)

dwie sesje zdjęciowe – przed i po porodzie – efektem sesji jest 30 zdjęć po 15 z każdej, po profesjonalnej edycji, nagranych na płycie CD.

W razie potrzeby kazda dodatkowa godzina sesji to 400zl, z kazdej godziny otrzymuja panstwo 10 dodatkowych zdjec.
Sesje w plenerze są dodatkowo płatke 100zł za godzine + ewentualne koszty dojazdu – jesli poza terenem Tarnowa.

Ceny zawierają przygotowanie, czas pracy podczas sesji oraz przy edycji zdjęć, oraz doświadczenie i talent fotografa .

Po sesji mozecie sami wybrac najpiekniejsze zdjecia do dodatkowej edycji, ktore ostatecznie otrzymujecie.

Istnieje możliwość dokupienia ujęć poza limitem pakietu za dodatkową opłatą.

O mnie

11863396_10153616923086062_8386010165751030548_n

Pawel Wieloch – fotograf, grafik, podroznik. Od wielu lat stoję za obiektywem, zarowno fotografujac slodkie malenstwa jak i pracujac przy sesjach reklamowych dla zagranicznych magazynow. Olbrzymie doswiadczenie od korporacyjnych konferencji po miedzynarodowe festiwale muzyczne sprawia iz kazde wyzwanie realizuje z latwoscia i usmiechem na ustach .

Uwielbiam pokazywac piekno kazdej osoby oraz tworzyc zdjecia pelne emocjji i uczuc, jednoczesnie korzystajac z najnowszych i najlepszych dostepnych technik fotografii czego efektem sa niepowtarzalne  najwyszej jakosci zdjecia.

Zapraszam do kontaktu juz dzisiaj !